Tirbazar logo

Typy nákladních vozidel

Typy nákladních vozidel

4. dubna 2019

Společnost TIRBAZAR se zabývá prodejem a výkupem nákladní techniky a nákladních vozidel. V naší nabídce naleznete mnoho typů nákladních vozidel, kde si každý jistě vybere to, které zrovna potřebuje.

Nákladní vozy do i nad 7,5 t

V našem bazaru nákladních vozidel prodáváme užitkové i nákladní vozy všech značek. V nabídce jsou nákladní návěsy i přívěsy jak do 7,5 t, tak i nad tuto váhu v mnoha provedeních.

Dalším typem vozidla jsou sklápěče a tahače návěsů. Tahače jsou určeny k tahání návěsů a jsou nejčastěji poptávaným typem nákladního vozidla. Tahače návěsů dělíme především podle výšky točnice, na kterou je závěs zapojen. Tahače návěsů můžeme odlišovat také podle počtů náprav. Na českých silnicích je pak nejčastějším typem dvouosý tahač.

Nákladní přívěsy

Bazar nákladních vozidel TIRBAZAR se zabývá výkupem a prodejem nákladních návěsů a přívěsů různých značek. Přívěs je nemotorové vozidlo, které je tažené jiným vozidlem. Rozdíl mezi přívěsem a návěsem je především v přenosu hmotnosti na tažné vozidlo, kde u přívěsu se na tažné vozidlo přenáší pouze malá část hmotnosti. Skříně jsou dostupné také v provedeních typu chlaďák, mrazák, nebo jako průchozí soupravy.

Proč koupit právě u nás?

Všechnu nákladní techniku pro vás máme připravenu skladem k okamžitému odběru. Veškerá vozidla máte možnost zakoupit na splátky na úvěr nebo leasing. Neváhejte a kontaktujte nás, nebo se rovnou zastavte v našem bazaru nákladních vozidel.

Prodej nákladních vozidel nás živí již velmi dlouho a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, které využíváme jak při nákupu tak i prodeji nákladních vozidel. Víme dobře, které vozy na co trpí a kterým se raději vyhnout. Nejen tyto informace vám rádi předáme při výběru vozidla při vaší návštěvě našeho bazaru.

Další aktuality

Výkup nákladních aut a návěsů

25. října 2018 - Nabízíme stálý výkup nákladních vozidel, tahačů, návěsů a další nákladní techniky. Pokud chcete rychle a výhodně prodat vaši nákladní…

Nákladní přívěsy a návěsy za skvělou cenu? Poradíme vám s výběrem toho pravého

17. dubna 2019 - Bazar nákladních vozů a přívěsů TIRBAZAR se dlouhodobě zabývá prodejem a výkupem nákladních vozů, přívěsů a návěsů za auto. Ať už…

Jak probíhá výkup a prodej nákladních vozů? Vyjdeme vám vstříc

13. května 2019 - Pokud uvažujete o koupi nebo prodeji použité nákladní techniky, pak vás bude jistě zajímat, jak to vše probíhá. V našem bazaru TIRBAZAR…

Odebírejte naše novinky