Tirbazar logo

Nabídka vozidel

Kategorie

Filtr

Ostatní

V této kategorii nejsou dostupné žádné produkty.

Prodej a bazar nákladních přívěsů

V bazaru přívěsů TIRBAZAR prodáváme nákladní přívěsy různých typů a značek. Ať se jedná o skříně, nebo plachty, každý obvyklý typ přívěsu najdete v několika provedeních, takže si každý může vybrat. Skříně máme také typu chlaďák, mrazák, nebo průchozí soupravy. V nabídce taktéž naleznete valníky a kontejnerový nákladní přívěs. Bazar přívěsů.

Prodej přívěsů a prodej přívěsných vozíků je doplňkovou a nezbytnou službou při prodeji nákladních aut, v bazaru přívěsů TIRBAZAR se tak snažíme mít stále co nabídnout v každé z kategorii.

Prodej a bazar nákladních vozidel

TIRBAZAR se specializuje na prodej a bazar nákladních autvozidelnávěsů a přívěsů - tedy veškeré dopravní a nákladní techniky. V našem bazaru nákladních aut naleznete vozidla Mercedes, Iveco, Man a mnoho dalších značek. Nákladní přívěsy a návěsy k prodeji jsou pak v bazaru nejvíce zastoupeny značkami Schwarzmüller, Panav či Schmitz...

Autobazar nákladních vozidel TIRBAZAR má všechny nákladní vozidla vystavena ve svém showroomu v Praha-východ Všechromy. Všechny nákladní vozy jsou připraveny k okamžitému prodeji a provozu. Při prodeji nákladního vozidla za vás vyřídíme maximum administrativy a všechny dokumenty jsou připraveny tak, aby nákup nákladního vozu probíhal co možná nejkratší dobu a vás co nejméně zatěžoval.