Tirbazar logo

Nabídka vozidel

Kategorie

Filtr

Ostatní

Nákladní auta a vozy nad 7,5t

Bazar nákladních aut TIRBAZAR nabízí prodej nákladních aut v blízkosti Prahy. Nákladní automobily jsou vystaveny na prodejní ploše v Praha východ - Všechnromy. Každé nákladní auto je detailně nafoceno tak, abyste si mohli udělat představu o stavu a dalších atributech vozu. Všechny náklaďáky jsou pro vás připraveny k okamžitému odjezdu a jsou v perfektním stavu. S prodejem nákladních aut máme dlouholeté zkušenosti a o vozech, které nabízíme, víme všechno. Každý náklaďák je před zařazením do nabídky pečlivě kontrolován, abychom vám nabídli vozy v nejlepší kondici. Nákladní automobily v naší nabídce jsou všech různých typů od téměř nových až po starší kousky. Z naší široké nabídky si každý vybere nákladní auto podle svých představ. Pokud náhodou nebude žádné náklaní vozidlo splňovat vaše představy, tak vám rádi dovezeme vůz přesně podle vašich představ.

Prodej a bazar nákladních vozidel

TIRBAZAR se specializuje na prodej a bazar nákladních autvozidelnávěsů a přívěsů - tedy veškeré dopravní a nákladní techniky. V našem bazaru nákladních aut naleznete vozidla Mercedes, Iveco, Man a mnoho dalších značek. Nákladní přívěsy a návěsy k prodeji jsou pak v bazaru nejvíce zastoupeny značkami Schwarzmüller, Panav či Schmitz...

Autobazar nákladních vozidel TIRBAZAR má všechny nákladní vozidla vystavena ve svém showroomu v Praha-východ Všechromy. Všechny nákladní vozy jsou připraveny k okamžitému prodeji a provozu. Při prodeji nákladního vozidla za vás vyřídíme maximum administrativy a všechny dokumenty jsou připraveny tak, aby nákup nákladního vozu probíhal co možná nejkratší dobu a vás co nejméně zatěžoval.